Katona-mikulás

Ha valaki szeretne, küldhet még a képekhez a sajátjaiból:
banhidit74@gmail.com

2013. december 5-én a nágocs Árvácska Anya- és Csecsemőotthon szervezésében az iskola tanulói is részesülhettek egy igen emlékezetes ünnepi programban. Kaposvárról a MH 64. Boconádi Szabó József Logisztikai Ezred alakulatának munkatársai érkeztek falunkba, mutatták be munkájukat, és vitték gyermekeinket a különböző érdekes járműveken.

Az ebéd előtt részünk lehetett felemelő reneszánsz és barokk muzsikában, gondolatban készülve az Advent időszíkában Isten fia földre érkezéséről megemlékezni.

Ezúton köszönjük az Árvácska Anya- és Csecsemőotthonnak, hogy iskolánk tanulói is részesülhettek e felejthetetlen élményben, köszönjük a felemelő muzsikát és a szíves vendéglátást az Otthon munkatársainak és lakóinak egyaránt.